خانه / اخبار / دیپلم افتخار مسابقه هنرهای تجسمی لوئی فرانسوا در دستان کودک رباط‌مرادی

دیپلم افتخار مسابقه هنرهای تجسمی لوئی فرانسوا در دستان کودک رباط‌مرادی

نقاشی آقا سهیل

دیپلم‌ افتخار مسابقه هنرهای تجسمی «لوئی فرانسوا» کشور فرانسه برای پسر ۹ ساله ای از روستای رباط‌مراد

به گزارش خبرگزاری فارس، دیپلم‌های افتخار جدیدی از سوی برگزار کنندگان مسابقه هنرهای تجسمی «لوئی فرانسوا» کشور فرانسه، برای هشت عضو دیگر مراکز کانون به عنوان برگزیدگان این رقابت بین‌المللی ارسال شد.

پیش‌تر در شهریور امسال اسامی ۱۰ کودک و نوجوان عضو مراکز فرهنگی هنری کانون که جایزه اول، هفتم و دیپلم افتخار این مسابقه بین‌المللی در سال ۲۰۱۵ را از آن خود کرده بودند، اعلام شده بود که با معرفی هشت هنرمند جدید، تعداد برگزیدگان ایرانی این مسابقه به ۱۸ نفر رسید.
بر همین اساس «ثمین عباسی»، «فاطمه‌زهرا همتی» و «امیر عباس‌پرست» هر سه ۵ ساله و «آیناز شادمنش» ۵/۵ ساله از شهر بهبهان استان خوزستان دیپلم افتخار مسابقه بین‌المللی نقاشی فرانسه را کسب کردند. در عین حال، «سهیل کارگر» ۹ ساله از روستای رباط‌‌مراد در شهرستان خمین از توابع استان مرکزی، «کیارش صمیمی‌تبار» ۴ ساله از مرکز شماره ۱۰ استان کرمانشاه، «فاطمه عبیری» ۵ ساله از مرکز شماره ۲۸ و «محمدمهدی خوشحال» ۹ ساله از مرکز اندیشه کانون استان تهران موفق به دریافت دیپلم‌های افتخار این رقابت بین‌المللی شدند.

دیپلم افتخار آقای سهیل کارگر
دیپلم افتخار آقای سهیل کارگر

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با ارسال ۹۱۱ اثر نقاشی در مسابقه بین‌المللی هنرهای تجسمی «لوئی فرانسوا» کشور فرانسه شرکت کرده بود. در مجموع ۵۲۰۰ اثر از ۵۳ کشور جهان به دبیرخانه این مسابقه ارسال شده بود.

۱۷ آبان ۱۳۹۴
فارس

درباره @abinmehr

دوباره بررسی نمایید

دیدار با شهدای گرانمایه رباط‌مراد، آرمیده در بهشت زهرا

در این آیین شکوهمند که در سالروز شهادت 🌷شهید حسن محمدی🌷 با حضور جمعی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس خرید هاست